Her finner du oss i alfabetisk rekkefølge.

Martin Andreasson

Sektordirektør kommunikasjon
martin.andreasson@nnd.no+47 977 22 001

Ann-Cathrin Becken

Sektordirektør administrasjon
ann-cathrin.becken@nnd.no+47 478 11 996

Kjetil Bjørlo

Prosjektsjef
kjetil.bjorlo@nnd.no+47 988 51 491

Holger Blauhut

Seniorrådgiver lønn og regnskap
holger.blauhut@nnd.no+47 944 95 025

Nils Bøhmer

Sektordirektør teknisk
nils.bohmer@nnd.no+47 900 37 517

Edvin Nordheim Edvardsen

Rådgiver kommunikasjon og samfunnskontakt
edvin.edvardsen@nnd.no+47 991 10 008

Hanne Karina Ekholdt

Prosjektmedarbeider
hanne.ekholdt@nnd.no+47 907 87 074

Lasse Moe-Fredriksen

Seniorrådgiver risikostyring
lasse.fredriksen@nnd.no+47 41487304

Carina Jelsness

Rådgiver/koordinator
carina.jelsness@nnd.no+47 982 35 677

Espen Jamissen

Juridisk spesialrådgiver
Espen.jamissen@nnd.no+47 474 58 513

Lise Lilleby

Økonomileder
lise.lilleby@nnd.no+47 412 04 778

Peter Keyser

Spesialrådgiver dekommisjonering
peter.keyser@nnd.no+47 90539038

Håvard Kristiansen

Seniorrådgiver forskning og utvikling
havard.kristiansen@nnd.no+47 959 05 884

Hanne Lund-Nilsen

Seniorrådgiver kommunikasjon
hanne.lund-nilsen@nnd.no+47 93018630

Pål Mikkelsen

Direktør
pal.mikkelsen@nnd.no+47 948 33 423

Nina Ramberg

Sektordirektør sikkerhet, kvalitet og miljø
nina.ramberg@nnd.no+47 951 78 949

Ole-Alexander Reinfjell

Rådgiver arkiv og administrasjon
ole-alexander.reinfjell@nnd.no+47 908 07 247

Lene Rexten

Fagansvarlig plan og bygg
lene.rexten@nnd.no+47 413 04 634

Rajdeep Singh Sidhu

Fagansvarlig strålevern og miljø
rajdeep.sidhu@nnd.no+47 99 277 659

Monica Terese Sunde

Fagansvarlig sikkerhets- og kvalitetssystem
monica.terese.sunde@nnd.no+47 478 79 373

Vicki Tettum

Seniorrådgiver innkjøp
vicki.tettum@nnd.no+47 91392079

Knut Leif Tiseth

Leder prosjektkontor Kjeller
knut.tiseth@nnd.no+47 99231504

Jessica Toledo

Prosjektleder
jessica.toledo@nnd.no+47 96874629

Even Torp

Prosjektmedarbeider
even.torp@nnd.no+47 993 60 596

Hege Weines

Fagansvarlig forebyggende sikkerhet
hege.weines@nnd.no+47 480 38 612