Her finner du oss i alfabetisk rekkefølge.

Martin Andreasson

Kommunikasjonssjef
martin.andreasson@nnd.no+47 977 22 001

Ann-Cathrin Becken

Administrasjonssjef
ann-cathrin.becken@nnd.no+47 478 11 996

Kjetil Bjørlo

Prosjektsjef
kjetil.bjorlo@nnd.no+47 988 51 491

Holger Blauhut

Seniorrådgiver lønn og regnskap
holger.blauhut@nnd.no+47 944 95 025

Nils Bøhmer

Forsknings- og utviklingssjef
nils.bohmer@nnd.no+47 900 37 517

Espen Jamissen

Juridisk spesialrådgiver
Espen.jamissen@nnd.no+47 474 58 513

Lise Lilleby

Økonomileder
lise.lilleby@nnd.no+47 412 04 778

Peter Keyser

Teknisk sjef
peter.keyser@nnd.no+47 90539038

Annika Kluge

Seniorrådgiver HR og administrasjon
annika.kluge@nnd.no+47 99081957

Håvard Kristiansen

Seniorrådgiver Forskning og utvikling
havard.kristiansen@nnd.no+47 959 05 884

Hanne Lund-Nilsen

Rådgiver kommunikasjon
hanne.lund-nilsen@nnd.no+47 93018630

Pål Mikkelsen

Direktør
pal.mikkelsen@nnd.no+47 948 33 423

Nina Ramberg

Sikkerhetssjef
nina.ramberg@nnd.no+47 951 78 949

Ole-Alexander Reinfjell

Rådgiver arkiv og administrasjon
ole-alexander.reinfjell@nnd.no+47 908 07 247

Lene Rexten

Fagansvarlig Plan og bygg
lene.rexten@nnd.no+47 413 04 634

Rajdeep Singh Sidhu

Fagansvarlig Strålevern og miljø
rajdeep.sidhu@nnd.no+47 99 277 659

Monica Terese Sunde

Fagansvarlig Sikkerhets- og kvalitetssystem
monica.terese.sunde@nnd.no+47 478 79 373