Hvem er vi?

Medarbeidere i Norsk nukleær dekommisjonering.

Pål Mikkelsen
Foto: NND/Veronika van Groningen

Pål Mikkelsen

Direktør

E-post: pal.mikkelsen@nnd.no
Mobil: +47 948 33 423
Adresse: Storgata 2A, 1767 Halden

Ann-Cathrin Becken
Foto: NND/Veronika van Groningen

Ann-Cathrin Becken

Administrasjonssjef

E-post: ann-cathrin.becken@nnd.no
Mobil: +47 478 11 996
Adresse: Storgata 2a, 1767 Halden

Nina Ramberg
Foto: NND/Veronika van Groningen

Nina Ramberg

Sikkerhetssjef

E-post: nina.ramberg@nnd.no
Mobil: +47 951 78 949
Adresse: Storgata 2a, 1767 Halden

Martin Andreasson
Foto: NND/Veronika van Groningen

Martin Andreasson

Kommunikasjonssjef

E-post: martin.andreasson@nnd.no
Mobil: +47 977 22 001
Adresse: Storgata 2a, 1767 Halden

Nils Bøhmer
Foto: NND/Veronika van Groningen

Nils Bøhmer

Forsknings- og utviklingssjef

E-post: nils.bohmer@nnd.no
Mobil: +47 900 37 517
Adresse: Storgata 2a, 1767 Halden

Peter Keyser
Foto: NND/Veronika van Groningen

Peter Keyser

Teknisk sjef

E-post: peter.keyser@nnd.no
Mobil: +47 90539038
Adresse: Storgata 2a, 1767 Halden

Annika Kluge
Foto: NND/Veronika van Groningen

Annika Kluge

Seniorrådgiver HR og administrasjon

E-post: annika.kluge@nnd.no
Mobil: +47 99081957
Adresse: Storgata 2a, 1767 Halden

Holger Blauhut
Foto: NND/Veronika van Groningen

Holger Blauhut

Seniorrådgiver lønn og regnskap

E-post: holger.blauhut@nnd.no
Mobil: +47 944 95 025
Adresse: Storgata 2a, 1767 Halden

Knut Brox
Foto: NND/Veronika van Groningen

Knut Brox

Fagansvarlig fysisk sikring, IKT og beredskap

E-post: knut.brox@nnd.no
Mobil: +47 916 46 941
Adresse: Storgata 2a, 1767 Halden

Håvard Kristiansen
Foto: NND/Veronika van Groningen

Håvard Kristiansen

Seniorrådgiver Forskning og utvikling

E-post: havard.kristiansen@nnd.no
Mobil: +47 959 05 884
Adresse: Storgata 2a, 1767 Halden

Rajdeep Singh Sidhu
Foto: NND/Veronika van Groningen

Rajdeep Singh Sidhu

Fagansvarlig Strålevern og miljø

E-post: rajdeep.sidhu@nnd.no
Mobil: +47 99 277 659
Adresse: Storgata 2a, 1767 Halden

Monica Terese Sunde
Foto: NND/Veronika van Groningen

Monica Terese Sunde

Fagansvarlig Sikkerhets- og kvalitetssystem

E-post: monica.terese.sunde@nnd.no
Mobil: +47 478 79 373
Adresse: Storgata 2a, 1767 Halden

Hanne Lund-Nilsen
Foto: NND/Veronika van Groningen

Hanne Lund-Nilsen

Rådgiver kommunikasjon

E-post: hanne.lund-nilsen@nnd.no
Mobil: +47 93018630
Adresse: Storgata 2a, 1767 Halden

Espen Jamissen
Foto: NND/Veronika van Groningen

Espen Jamissen

Juridisk spesialrådgiver

E-post: Espen.jamissen@nnd.no
Mobil: +47 474 58 513
Adresse: Storgata 2a, 1767 Halden